Mamy "Mistrza Pięknego Czytania"!

Ta edycja powiatowego konkursu przejdzie bez wątpienia do historii. W tym roku zamiast tradycyjnego czytania fragmentu wybranego tekstu w Bibliotece Publicznej w Sępólnie Krajeńskim, zadaniem uczestnika była rejestracja swojej prezentacji w formie krótkiego nagrania audio-wideo. Jury w składzie: Maria Kryger, Renata Bukolt oraz Ilona Urbańska wyłoniło trzech Mistrzów Pięknego Czytania. W kategorii klas IV-V zeszłoroczny tytuł obroniła Amelia Sadkowska ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie. Paulina Zacharzewska ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wałdowie pokonała aż 13 konkurentów i została Mistrzem Pięknego Czytania w kategorii klas VI-VII. Ostatni tytuł Mistrza Pięknego Czytania jury przyznało Klaudii Chylewskiej, uczennicy klasy VIII Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim.