Konkurs biblijny dla kl. 1-8

• Klasy I – III – Konkurs plastyczny pt. Przypowieści Jezusa w Ewangelii św. Marka.

Technika pracy: dowolna.

Format pracy: A4.

Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność, kreatywność.

Prace przynosimy do 4 marca 2020 r. (sala nr 3).  Szkolna komisja wybierze trzy najlepsze prace, które zostaną wysłane na finał.

• Klasy IV – VIII – Konkurs zostanie przeprowadzony na dwóch poziomach w klasach 4-6 i 7-8 szkoły podstawowej:

Konkurs składa się z dwóch etapów:

1. szkolny- pisemny- test jednokrotnego wyboru ZAKRES: Ewangelia św. Marka  - Biblia Tysiąclecia rozdziały 1-8 oraz Wstęp do Ewangelii wg św. Marka wraz z  przypisami i słownikiem,

2. finał- pisemny- test jednokrotnego wyboru Ewangelia św. Marka - Biblia Tysiąclecia rozdziały 9-16 oraz Wstęp do Ewangelii wg św. Marka wraz z  przypisami i słownikiem.

Zgłoszenia do 4 marca 2020 r. przyjmuje p. Lucyna Zająkała. Etap szkolny odbędzie się 5 marca.

Trójka najlepszych uczniów z kl. 4-6 i 7-8 weźmie udział w finale, który odbędzie się 28 marca (sobota) w Warszawie.