Konkurs Krajeńskiego Parku Krajobrazowego

Zadaniem konkursowym jest prawidłowe rozwiązanie krzyżówki. Opisy do haseł wraz z krzyżówką znajdują się w załączniku.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia, z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Poprawne rozwiązania należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należy podać dane uczestnika (imię i nazwisko , dokładny adres zamieszkania, telefon kontaktowy, szkoła i klasa).

Do rozwiązania należy dołączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w konkursie według następującego wzoru:
"Ja (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na uczestnictwo mojej/go córki/syna (imię i nazwisko) w konkursie organizowanym w ramach projektu pn. ,,Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być... na zielonym!'' oraz na umieszczenie jego danych osobowych na profilu Facebook projektu (niezbędnych do publikacji wyników konkursu)."
Spośród prawidłowych rozwiązań wylosowane zostaną nagrody.

Konkurs trwa od 10.01.2020 r. do 20.01.2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 21.01.2020 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Spośród prawidłowych rozwiązań wylosujemy nagrodzone osoby! (Do wygrania atrakcyjne nagrody edukacyjne!)