Zuchy w Krainie Czarów!

W trakcie dwudniowego zlotu zuchy przeniosły się w magiczny świat Alicji z Krainy Czarów. W piątkowe popołudnie uczestniczyły w uroczystym apelu, otwierającym zlot, po czym wspólnie z harcerzami integrowały się przy obrzędowym ognisku. Po powrocie na bazę noclegową odbyła się szalona dyskoteka w kolorowych strojach.  Natomiast w sobotę zuchy uczestniczyły w grze terenowej wokół więcborskiego jeziora, podczas której spotkały m. in.: Białą Królową, Szalonego Kapelusznika, Alicję, a na samym końcu stoczyły pojedynek z Królową Kier o wolność Krainy Czarów.

Ostatnią częścią zlotu był festyn, na który przybyli również rodzice. Po raz kolejny wydarzenia harcerskie zapisały się w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.