Warsztaty sportowe Pho3nix Active School

Jest to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zgodnie z zadaniem konkursowym stworzono film video, promujący szkolne aktywności fizyczne. Warsztaty sportowe to jedna z głównych nagród, która jest wielkim wyróżnieniem dla naszej placówki. Gośćmi specjalnymi naszych uczniów była Mistrzyni Świata w Korfballu – Tamara Siemieniuk oraz jeden z najlepszych polskich zawodników BMX freestyle – Maks Płuciennik. Podczas warsztatów Pho3nix Kids każde dziecko otrzymało specjalną akredytację, na której zapisywane były wyniki każdego z czterech  testów sprawnościowych. Dzięki temu uczniowie mogli poznać swoje mocne strony. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w warsztatach. Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, pełni wrażeń oraz pozytywnych emocji.