„Raz na cztery lata Zuch jest pępkiem świata"

Dzięki uprzejmości p. Beaty Kiestrzyn - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie uroczystość odbyła się w budynku przedszkola. Do Sypniewa oprócz miejscowych Strażników Zaczarowanego Płomienia zjechały się też zuchy z Więcborka, Sępólna Krajeńskiego oraz Kamienia Krajeńskiego.

Swoją obecnością małych solenizantów zaszczycili zacni goście: p. Waldemar Kuszewski - burmistrz Więcborka, p. Brygida Migawa - sołtys Sypniewa oraz p. Dorota Tłok - wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Sypniewie.

Na imieninach nie mogło zabraknąć tortu, który ufundowała Gmina Więcbork. To pyszne ciasto znikało  w mgnieniu oka. Później były już tylko wesołe zabawy i pląsy przy muzyce. Na zakończenie każdy mógł zostawić po sobie pamiątkę w kapsule czasu, która zostanie otworzona dopiero za kolejne cztery lata!