Kiermasz świąteczny

Każda klasa przygotowała swoje stoisko. Naprawdę było w czym wybierać i zaopatrzyć się na wieczerzę, a przy okazji wesprzeć klasowe budżety.

Kupowaniu i spożywaniu towarzyszyły występy dzieci młodszych i starszych. Nie zabrakło również Gwiazdora i betlejemskiego światełka.

Rada Rodziców przygotowała nagrodę dla najlepiej prezentującego się stoiska. Pod uwagę była brana wspólna praca, rękodzieło, dekoracja i pomysł. Komisja miała trudny wybór, bowiem wszystkie klasy włożyły ogromny wysiłek w przygotowanie swoich wyrobów. Jednak najwięcej punktów zdobyły grupy przedszkolne i to one otrzymały główną nagrodę.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do przygotowania tak wspaniałych stoisk. Dziękujemy również tym, którzy odwiedzili naszą szkołę i kupili oferowany świąteczny asortyment.

Link do filmiku