Klasy 5-6 w Teatrze Kameralnym

Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji.

Uczniowie już na samym początku byli zafascynowani miejscem, w którym znaleźli się, niektórzy po raz pierwszy. Wiele emocji wzbudziły wśród nich bajeczna sceneria, barwne kostiumy, nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie.
Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Brawa i owacje na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapomniane przeżycia i wrażenia.

Po spektaklu poszliśmy na spacer po świątecznie przystrojonej Bydgoszczy. Odwiedziliśmy także Świąteczny Jarmark.
Do szkoły powróciliśmy zadowoleni, z uśmiechem na twarzy, nową wiedzą oraz odrobiną teatralnej magii.