Konkurs dla Małych i Dużych

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na pierwszy, ogólnopolski konkurs wypracowań rozgrywany całkowicie w internecie: „Mistrz Wypracowań".

Jest on adresowany dla uczniów i dorosłych, którym pisanie na różne tematy związane z językiem polskim przychodzi z łatwością.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich posiadających umiejętność sprawnego i zrozumiałego posługiwania się słowem, a także chcących szlifować swoje umiejętności pisarskie.

Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r.

Udział w konkursie jest zupełnie bezpłatny!

Konkurs odbywa się w 5 kategoriach: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy", w której poza wymienionymi wcześniej osobami udział brać mogą także dorośli i nauczyciele.

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
- najnowsza konsola Xbox Series X,

- najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
- najnowsza Konsola Xbox Series S,
- Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8',
- Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
- opaski sportowe Mi Smart Band 5.
- dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w zabawie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie co najmniej 1 punkt) ma zagwarantowaną nagrodę - darmowy dostęp próbny do serwisu z ebookami i audiobookami Legimi na 30 dni!

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w konkursie i do wspólnej zabawy.

Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo na stronie: https://dyktanda.pl/lista-konkursow